ЛЕП СОФТБОЛ УСПЕХ Српкиње сребрне у Загребу, наш клуб победио и репрезентацију Хрватске!

Најбољи софтбол тим Србије, „Алигаторс“, освојио је сребрну медаљу на јаком сениорском турниру у Загребу.

На теренима на Јаруну, остварене су четири победе и то против сениорске репрезентације Хрватске, Атлетикса из Бугарске, кадетске репрезентације Хрватске и италијанског клуба Алпе Адриа. Српкиње су најубедљивије савладале познату бугарску екипу Атлетикс 12:0. У финалу је чешки Стормс ипак био јачи.

Наш тим који је предводио тренер дебитант Влада Верлић играо је у саставу Милица Мршо, Нина Јерковић, Татјана Стојанов, Милана Верлић, Магдалена Каванова, Марија Јовановић, Јована Димитров, Наташа Сендерак, сестре Анастасија и Анабела Милљуш, сестре Ирина, Доротеја и Дарија Спасојевић.

Ово је уједно први велики тест а све у склопу припрема за елитно међународно клупско такмичење под окриљем Европске софтбол федерације, Куп победника купова. На овом турниру који се игра у августу у Прагу, екипу ће предводити тренери Ђорђе Митровић и Влада Верлић.