РЕКОРДАН БРОЈ ТАКМИЧАРА И ТИМОВА НА ОТВОРЕНОМ ПРВЕНСТВУ ВОЈВОДИНЕ У СОФТБОЛУ!!!

АЛИГАТОРИ ОСВОЈИЛИ ЗЛАТНУ МЕДАЉУ У КОНКУРЕНЦИЈИ ОД ЧАК 12 ТИМОВА ИЗ ВОЈВОДИНЕ И МАЂАРСКЕ!!!

СРЕБРНУ МЕДАЉУ ОСВОЈИЛА ЈЕ ЕКИПА ИЗ МАЂАРСКЕ DEBRECEN TIGERS, А БРОНЗА ЈЕ ПРИПАЛА ЕКИПИ ВОШЕ ИЗ НОВОГ САДА!!!

У Сомбору је за викенд у организацији Софтбол савеза Војводине и клубова “ Alligators “ из Сомбора и “ Воша “ из Новог Сада одржан најмасовнији турнир у историји софтбола у Војводини. Турнир је имао међународни карактер, за медаље се борило чак 12 екипа и преко 130 такмичара из Војводине и Мађарске.
Златну медаљу освојила је екипа “ Alligators “ из Сомбора која је у финалу са 10:1 победила до тада непоражеу екипу из Мађарске “ Debrecen Tigers „. Бронзану медаљу освојила је екипа “ Воша “ из Новог Сада.
Организација турнира је била на врло високом нивоу, читав догађај је протекао у правој спортској атмосфери, виђена је велика борба на терену као и много лепих и атрактивних потеза.
Организацију турнира подржао је и Софтбол савез Србије као и Спортски савез града Сомбора и Спортски Центар “ Соко “ из Сомбора.
На свечаној церемонији отварања турнира интониране су државне химне Мађарске и Србије, а добродошлицу свим такмичарима и публици пожелели су председник Спортског савеза града Сомбора Драган Максимовић, председник Софтбол савеза Војводине Горан Стефановић и Мисс Војводине за 2016. годину Милица Радин.
На турниру је подељено много тимских и индивидуалних награда које су обезбедили наши спонзори.

ИНДИВИДУАЛНА ПРИЗНАЊА СА ОТВОРЕНОГ ПРВЕНСТВА ВОЈВОДИНЕ У СОМБОРУ:

1) Најбољи играч ( МВП ) – Милан Пауновић ( Alligators)
2) Најбољи одбрамбени играч – Анастасија Миљуш ( Alligators Girls )
3) Најбољи ударач – Огњен Бабић ( Локомотива)
4) Најбоља прва база – Лазар Бербер ( All☆Stars)
5) Најбољи потез турнира – Милан Пауновић – diving catch у финалу ( Alligators )
6) Најагресивнији baserunner – Немања Станојевић ( Alligators )
7) Најбољи кечер – Наташа Сендерак ( Alligators Girls )